• UBEZPIECZENIE 2023/2024

Oferta grupowego, ubezpieczenia dzieci i młodzieży od następstw nieszczęśliwych wypadków,

na rok szkolny 2023/2024 firmy INTER RISK TU SA

Poniżej znajdują się materiały dotyczące oferty:

1. Zakres ubezpieczenia i wysokość świadczeń (wybrane warianty ubezpieczenia)

Zakres_ubezpieczenia.pdf

2. Zasady zgłaszania świadczeń (przewodnik z adresami oraz nr telefonu, pod którymi można zgłaszać wnioski o wypłatę odszkodowania)

Zasady_zglaszania_swiadczen(1).pdf

3. Zasady opłaty składki ubezpieczeniowej (w załączniku podany jest nr konta Bankowego, na który rodzice mogą wpłacać bezpośrednio składki ubezpieczeniowe, wraz z podaniem danych swojego dziecka

Zasady_oplaty_skladki_2023.pdf

4. Skrócony opis warunków ubezpieczenia

Opis_ubezpieczenia_2023_2024.pdf

5. Ogólne warunki Ubezpieczenia wraz z tabelą oceny trwałego uszczerbku na zdrowiu (niniejsze OWU stanowią podstawę uregulowań niniejszej umowy ubezpieczenia – definicje, zakres, wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności, prosimy o zapoznanie się z zapisami OWU przed podjęciem decyzji o ubezpieczeniu)

OWU_EDU_PLUS_2023.pdf

6. Postanowienia dodatkowe  (wynegocjowane korzystniejsze zapisy oraz wysokości świadczeń odbiegające  od standardowych uregulowań zawartych w ogólnych warunkach ubezpieczenia)

Postanowienia_dodatkowe_2023.pdf

Okres ubezpieczenia rozpoczyna się z dniem 1 września  2023 roku i obejmuje zdarzenia  objęte ochroną ubezpieczeniową w zakresie niniejszej umowy przez 24 H  do 31 sierpnia 2024

TERMIN ZBIÓRKI SKŁADKI – DO 29 września 2023 ROKU.

• Publiczne Przedszkole w Miasteczku Krajeńskim
      • Główne przedszkole: 672873129 Tel. kom.: 722-002-252 Oddział w Grabównie: 672874250
      • Publiczne Przedszkole w Miasteczku Krajeńskim, ul. Plac Wolności 12 89-350 Miasteczko Krajeńskie Poland